Historia firmy

Toll free call

+1 910-626-85255

Historia naszej firmy

O naszej firmie

Firma STAR-BOR Produkcja–Sprzedaż Mebli od początku swojej działalności od 1998 roku zajmowała się i nadal zajmuje przede wszystkim wykonywaniem mebli metalowych oraz drewnianych.

Proszę nie mylić nas z innymi firmami, które próbują dopasować gotowe meble produkowane masowo do pomieszczeń i potrzeb klienta. Rezultatem takich działań jest trudność w całkowitym wykorzystaniem przestrzeni, nie mówiąc już o optymalnej funkcjonalności tych mebli. Efektem końcowym takich działań są meble, które tylko na pierwszy rzut oka są meblami na wymiar i z reguły ich typowość wymusza mało funkcjonalne rozwiązania. Od tego typu działalności zdecydowanie się odcinamy !!!

Nasze meble wykonywane są pod indywidualne zamówienie klienta. Proces produkcji poprzedzony jest rozmową z klientem o meblach, które chce zamówić, o stylu jaki chce uzyskać i o ich późniejszej funkcjonalności. Meble zanim zostaną wyprodukowane zostają przedstawione w postaci projektu trójwymiarowego w komputerze, na bazie, którego możemy wprowadzać zmiany i korekty przed rozpoczęciem produkcji. Pisząc że nasze meble są rzeczywiście meblami na wymiar, mam na myśli to że:

  • są one produkowane od początku do końca na indywidualne zamówienie ( nie są to meble gotowe i następnie dopasowywane do wnętrza).
  • są to meble, których wymiary mogą odbiegać od wymiarów standardowych co umożliwia wykorzystanie maksymalnej przestrzeni w pomieszczeniu (nietypowa wysokość, szerokość lub kształt mebla nie jest dla nas problemem).
  • dzięki indywidualnemu podejściu do każdego klienta mamy możliwość uzyskania niepowtarzalnych rozwiązań, a co za tym idzie niepowtarzalny urok wykonanych mebli.

Od samego powstania naszej firmy zajmujemy się wykonywaniem mebli z metalu i drewna. Wraz z rozwojem i zdobywaniem cennego doświadczenia poszerzyliśmy nasz asortyment o inne produkty meblowe. W chwili obecnej nasza firma wyróżnia się szeroką gamą wykonywanych mebli, nie unikamy niekonwencjonalnych i nietypowych rozwiązań.

Nasze zamówienia realizujemy na terenie województwa zachodniopomorskiego jak i na terenie całego kraju. Na życzenie naszych klientów jesteśmy w stanie zrealizować zlecenie w państwach ościennych. Decydując się na firmę STAR-BOR masz gwarancję indywidualnego podejścia do naszych klientów i niepowtarzalnych rozwiązań wzorniczych. Przez cały czas poszerzamy nasz asortyment o nowości pojawiające się w meblarstwie, dbając o wysoką jakość oferowanych przez nas produktów.

Naszą domeną jest dbałość o wizerunek naszej firmy w oparciu o rzetelność i uczciwość w stosunku do klienta. Naszym przesłaniem jest zadowolenie naszych klientów i satysfakcja z dobrze wykonanej pracy.